Kobiety pragną bardziej

Kobiety pragną bardziej. Bardziej pragną seksu. Bardziej pragną uczucia. Bardziej pragną związku. Bardziej pragną bezpieczeństwa, huśtawki emocjonalnej, przygody, docenienia, emocji, dramatu, stabilności, bliskości, ekscytacji, orgazmu, zaufania, czekolady, nawet cholernych butów… Wszystkiego pragną bardziej.

kobiety

Zastanawiałem się ostatnio jakie wewnętrzne przekonania są najbardziej pomocne w uwodzeniu. I jak patrzę na siebie, jak się zmieniłem w relacjach z kobietami na przestrzeni lat, ze stanu który bym określił jako bardzo słaby do stanu który bym określił jako dobry, to rzeczą, która robi mi największą pozytywną różnicę, jest to, że teraz mam właśnie to wewnętrzne przekonanie, a kiedyś go nie miałem.

Być może (prawdopodobnie) to jest właśnie jedno najważniejsze przekonanie, które mają wszyscy dobrzy uwodziciele.. choć właściwie to określenie „uwodziciele” jest trochę nieszczęśliwe.. jakby uwodzenie było potrzebne.. po prostu faceci którzy są dobrzy w zawieraniu znajomości, tworzeniu relacji z kobietami.

Kobiety pragną bardziej. To jedno zdanie, uświadomione na odpowiednio głębokim poziomie, całkowicie zmienia podejście, wywraca całe „inner game” do góry nogami.
Kobiety pragną bardziej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s