Królowa pik – amerykański fetysz seksu z Murzynem

Przeczesując mroczne odmęty sieci, szczególnie tej pornograficznej, można na amerykańskich stronach natknąć się na ciekawy fetysz – najwyraźniej istnieją kobiety mające fioła na punkcie seksu z czarnymi.

królowa pik

O ile samo to nie jest jeszcze niczym szczególnym, to już ciekawe jest, że takie Panie mają nawet specjalną nazwę (może raczej w slangu, a nie w języku powszechnie używanym) – Królowa Pik, czyli Queen of Spades.

queen of spades

Jednak samo to, nadal nie jest niczym wyjątkowym – natomiast jest już niezłą jazdą, że niektóre z nich idą w tym swoim zaangażowaniu tak daleko, że niejako oznakowują siebie publicznie, jako Królowe Pik. Dają tym samym znak czarnym facetom, że są dostępne seksualnie. Często tylko dla nich, bo częścią tego modelu, jest odrzucenie białych facetów jako kochanków i decyzja, by być dostępną tylko dla czarnych.

tatuaż

Takie oznakowanie może mieć formę symbolu na T-shircie, jakiejś bransoletki.. ale może też mieć formę tatuażu. I to już jest niezły hardcore.

oznakowanie

Dziewczyna znakuje swoje ciało, by pokazać dostępność dla czarnych facetów.. obecna technologia nie daje możliwości (gwarancji) całkowitego usunięcia tatuażu – bardzo często zostają jakieś blizny/wybarwienia jeśli chciałaby go kiedyś usunąć.. Mocny gest.

tatuaż queenZresztą ten fetysz łączy się z uległością wobec tych czarnych facetów. Bywają tez układy, gdy kobieta jest żoną białego faceta, wobec którego jest dominująca, a zdradza go z czarnymi, wobec których jest uległa.

zdrada z murzynemTaki fetysz rasowy. W jakiś sposób to rozumiem, bo to co w jakimś stopniu bardziej odległe genetycznie, bardziej nas pociąga. Będąc za granicą, często odczuwałem silniejszy pociąg do tamtejszych kobiet, niż do Polek. Nasze geny chyba wyżej cenią coś odmiennego i stąd takie rzeczy się biorą

tumblr_n9bwa5l0pY1teeagoo1_500

Oczywiście nie jest to jedyny przypadek „fetyszu rasowego” na świecie – wielu facetów (ja też) ma na przykład mocne skłonności ku Azjatkom i są również azjatyckie Panie dla zbzikowane na punkcie białych kolesi (co jest silniejsze w krajach azjatyckich – co całkiem zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że tam stanowią oni atrakcję, a często szansę na lepsze życie..).

4 komentarze do “Królowa pik – amerykański fetysz seksu z Murzynem

  1. Pingback: Azjatycki fetysz rasowy | Zmysłowy Fetysz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s