Pierwszy raz w życiu powiedziała do mężczyzny te słowa

Kiedy zaczęli zbliżać się do siebie, dając sobie pieszczoty myślała, że będzie jak zawsze. On wyemituje swoją męską siłę i pokieruje ją tak jak będzie chciał, chwyci ją mocno, zapanuje nad nią, przyciśnie ją do ściany.. może sprawi jej ból, może lekko ją poniży.. dokładnie tak jak lubiła.. tak jak zawsze.

Zawsze ulegała. Znała to niesamowite uczucie magnetycznej siły, która przeszywała jej ciało, kiedy to się działo.. jakże silniejszej, niż zwyczajna seksualność. Zawsze wiedziała, że istnieje druga strona medalu.. nawet rozmawiali o tym, ale nigdy nie myślała o tym poważnie. I właśnie wtedy..

To się stało. Właściwie wiedziała, że to się stało, zanim wykonała fizyczny ruch. To już było rzeczywistością.switch Kiedy byli już złączeni w uścisku, kiedy on już się zaczynał gotować, by ją przytłoczyć sobą… sięgnęła dłonią do jego twarzy, delikatnym, ale płynnym i pewnym ruchem włożyła mu palec do ust.

Nastąpiło spojrzenie. I trwający ułamki milisekund przekaz informacji.. poza słowami, poza intelektem.. na najbardziej pierwotnym poziomie. Zaczęła ciągnąć palec w dół. I wraz z palcem, jego głowa obniżała swoją pozycję.. do wysokości jej piersi.. brzucha.. i bioder.

– Wyliż mnie.

Pierwszy raz w życiu powiedziała do mężczyzny te słowa. Słyszała własne słowa, jakby ktoś inny je wypowiadał. Wciąż była zaskoczona tym co się stało.. nie planowała tego, nie myślała, o tym.. nie chciała tego… a jednak teraz, samo zaskoczenie było wyblakłym cieniem emocji wobec wszechogarniającej euforii jaka wybuchła w jej ciele od podstawy kręgosłupa i rozlała się aż po czubek głowy.

– Mmmm, tak. Dobrze.. dobry chłopczyk..

Wciąż jednak czuła zaskoczenie, jak szybko odnalazła się w swojej nowej roli.. i jak szybko on się odnalazł. Chciała jednak iść dalej. Złapała kosmyk jego włosów i owinęła sobie wokół palca. Powolnym ruchem odciągnęła jego głowę od swoich bioder, w które się zachłannie wsysał.. pociągnęła tuż przy jego skórze, tak by go zabolało.

– Teraz wyliżesz mi stopy.

Krótka sekunda zawieszenia nie wynikała z tego, że się zawahał.. to było raczej jak brak koordynacji ruchowej u młodego kota, który nie wie jakie ruchy musi uczynić, czy przeskoczyć z jednego miejsca na drugie. Po ułamku sekundy powolnym ruchem zgiął się jeszcze niżej, w pełni świadomie przeżywając każdą sekundę. Poczuła jego usta i język na swoich stopach.

To, co wcześniej było stanem emocjonalnym, teraz stało się uświadomieniem sobie swojej nowo odkrytej Natury… tak, była Panią, stworzoną do tego, by ją wielbić i ubóstwiać. By rządzić mężczyzną.

Reklamy

1 komentarz do “Pierwszy raz w życiu powiedziała do mężczyzny te słowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s