Będziesz uroczym żywym pisuarem

W końcu, po długim namyśle podjęła decyzję o zatrudnieniu się w roli hostessy na elitarnej zamkniętej imprezie… honorarium było, jak dla niej kosmiczne, ale też obowiązki bardzo odbiegały od standardowych.. musiała się zobowiązać do spełnienia wszystkich, najbardziej wyuzdanych fantazji, perwersji i zachcianek każdego z gości..

służka toaletowa

Mentalnie przygotowała się na dużą ilość seksu i dochodzącą do granic wytrzymałości ilość bólu.. przygotowywała się na trudne do wyobrażenia upokorzenia.. była zdziwiona i nie rozumiała, kiedy na samym początku imprezy organizator zaprowadził ją do toalety, kazał rozebrać się i położyć się między dwoma pisuarami

– Możesz być z siebie dumna, przypadła Ci specjalna rola. To duże wyróżnienie –  będziesz uroczym żywym pisuarem dla naszych gości.. każdy mężczyzna który tu wejdzie, może nasikać na Twoje ciało, na twarz, a jeśli Ci każe, otworzysz usta i połkniesz wszystko co do kropelki..

Wiedz też, że przez całe dwa dni i dwie noce nie dostaniesz nic innego do picia, więc gdyby Ci przyszło na myśl wypluć ten złoty napój z buzi… to lepiej dwa razy się zastanów. Bo jeszcze będziesz go zlizywała z podłogi.

Nagle poczuła jakby wewnętrzną drętwotę w całym ciele, jakby jej umysł nie chciał przyjąć do wiadomości, że powiedział to właśnie, co przed chwilą usłyszała. Poczuła jak całe godziny i dni kiedy usiłowała się mentalnie przygotować na to co tu się miało stać, w jednej sekundzie rozsypały się jak domek z kart.. poczuła, że na inne rzeczy była przygotowana, ale to – przerasta ją totalnie.

Impreza miała trwać całe 48 godzin. Wiedziała już że kolejne 48 godzin spędzi w wannie i pod prysznicem, na zmianę mydląc całe ciało każdym kosmetykiem który znajdzie w łazience i ścierając wszystko gąbką.. starając się pozbyć tego ekstremalnego zbrukania, którego miała doświadczyć. Wiedziała też, że choć zapach litrów uryny może uda się jej wywabić, to uczucia zeszmacenia nie pozbędzie się już nigdy.

Podpisała już jednak kontakt, a kary za wycofanie się były równie astronomiczne co wynagrodzenie – totalnie poza jej zasięgiem. Teraz było już za późno by się wycofać.. posłusznie, powoli, jakby w transie.. położyła się na podłodze i oparła o ścianę.

Zaczęło się całonocne czuwanie… teraz tylko zastanawiała się, kiedy wejdzie pierwszy mężczyzna i czy tylko pohańbi jej ciało, splugawi jej twarz… czy karze jej otworzyć usta?

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s