Fetyszowe Science-Fiction – cz. 3

Kolejna porcja obrazków z cyklu – fajne jako fantazja, ale niech  w świecie fantazjowania lepiej pozostanie.

Są to obrazki sytuacji i praktyk, które nie są realne do wykonania w społeczeństwie w którym żyjemy, albo są nielegalne, albo niebezpieczne (tzw. edge play) albo które stopniem zaangażowania w fetyszowe praktyki tak bardzo odbiegają od tego co uważam za zdrowe, że nigdy bym się na nie nie zdecydował… a mimo wszystko wzbudzają głęboki dreszcz emocji.

Dzisiejszy odcinek został zmonopolizowany przez prace jednego artysty (Hiroaki Samura), przedstawiające hardkorowe tortury na kobietach, do spowodowania śmierci włącznie. Z tego co mi się udało zorientować, większość z nich może pochodzić z jednego jego dzieła o tytule Blade of the Immortal . 

tortury BDSM

a teraz tak Cię tu zostawimy… możesz spróbować po prostu odejść, jeśli chcesz

Nie wiem jaka fabuła doprowadziła do takich scen, ale na pewno Japończykom nie można odmówić fantazji.

tortury na kobietach bdsm

teraz wciągniemy Cię z powrotem.. a potem znowu spuścimy na dół.. a potem znowu wciągniemy.. mamy dużo czasu…

Pamiętam jak w dzieciństwie oglądało się filmy na video (na kasetach VHS), to było sporo filmów azjatyckich. I pamiętam taki motyw z jednego – były jakieś wojny mafii czy coś i jedna grupa gangsterów dorwała przeciwnika i chciała by on im powiedział gdzie jest jakieś złoto czy kasa. I on miał dwie takie piękne córki takie w wieku dwudziestu kilku lat. Oni je przywiązali do jakichś pali, czy krzyży wbitych w ziemię (tak że wisiały kilka metrów nad nią), rozebrali i ponakładali im na skórę jakieś robaki, które im się wgryzały w ciało…

bdsm polska

pora karmienia, jakieś resztki kanapek możecie sobie samymi ustami zjeść, jak suki.. jednak specjalne dildo zostają, no chyba że chcecie po prostu sobie odejść, to droga wolna…

I pamiętam, że mimo że byłem dzieciakiem i czysto seksualnych stanów nie odczuwałem (a w sumie można by się nad tym zastanowić, czy nie było pewnych przebłysków.. ale to kiedy indziej), to już potrafiłem odróżnić piękną dziewczynę od nie-pięknej. I pamiętam, że ta scena głęboko mną wstrząsnęła. I dała odczuć coś, bardzo głęboko we mnie, czego oczywiście wtedy nie mogłem ogarnąć.

Hiroaki Samura

powiedziałaś już wszystko co chcieliśmy wiedzieć, dziękujemy za współpracę, możesz tu tak zostać

Ale wtedy jakby poczułem siłę takich emocji. Im piękniejsza dziewczyna i im mocniej skrzywdzona, im większe cierpienie wywołali, tym silniejsza ta emocja była.

bdsm komiks

i jeszcze jedna cegiełka… dzielna dziewczynka, tak wiele zniosłaś, zobaczymy ile jeszcze wytrzymasz.. bo już wiesz, że w końcu się złamiesz…

W każdym razie Azjaci mają fantazję jeśli chodzi o te sprawy. Również chyba niewiele osób o tym wie, że podczas II Wojny Światowej to Japończycy prowadzili najbardziej rozbudowane eksperymenty na ludziach w ramach tzw. Jednostki 731. A większość ludzi dziś kojarzy to tylko z Niemcami.

shibari

będziesz tak klęczała tak długo, aż się nauczysz, że to jest właściwa pozycja, gdy do Ciebie mówię…

Jeśli chcesz pooglądać inne obrazki tego typu, to poniżej znajdziesz poprzednie wpisy z tego cyklu:

https://zmyslowyfetysz.wordpress.com/2015/09/13/fetyszowe-science-fiction/

https://zmyslowyfetysz.wordpress.com/2016/01/23/fetyszowe-science-fiction-cz-2/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s