Newsy z kraju i ze świata – październik 2016

Pora na kolejną porcję linków czy obrazków które pojawiły się na profilu facebookowym, a  nie nadają się na oddzielny wpis. Ale szkoda by zniknęły wraz z kolejnym facebookowym banem.

PROŚBA O PODWYŻKĘ

upokorzenie bdsm

Marzena nie wiedziała jak porozmawiać z szefem o podwyżce. Ten jednak szybko uświadomił jej, że najważniejsza jest właściwa postawa…

HARDKOROWE DELFINY

„Kilka samców odizolowuje wybraną samicę od reszty stada, robiąc z niej na wiele tygodni niewolnicę seksualną i karząc ją za próbę ucieczki uderzeniami ogonów. (…)”

DELFINY – jedne z najinteligentniejszych zwierząt na Ziemi. Nie zawsze są takimi milusińskimi jak je widzimy

http://gadzetomania.pl/514,z-zycia-delfina-wojny-gangow-narkotyki-i-gwalty-na-pletwonurkach

CHOMIK

Czasem ktoś pyta o ciekawe filmy z motywami bdsm. Zrobiłem na chomiku zbiór materiałów, który wielu z Was może uznać za ciekawy. Są tu:

filmy fabularne – np takie klasyki jak: Flower and Snake, Tokyo Decadence, The Pet, oraz trochę słabszych filmów (które też zamieściłem dla celów archiwalnych).
trochę materiałów instruktażowych, coś o klasycznym seksie a nawet o tantrze.

hasło do wszystkich folderów: sokzmalin

Nie jest to żaden kompletny zbiór, ale po prostu kilka rzeczy, które akurat miałem na dysku i pomyślałem, że warto by je gdzieś zamieścić dla większego użytku. Stopniowo myślę że będzie się on powiększał, szczególnie te foldery instruktażowe.

Jestem, też otwarty na sugestie co jeszcze powinno się znaleźć w takim zestawieniu, a nawet mogę komuś dać dostęp by sam wgrał dodatkowe materiały.

http://chomikuj.pl/ZmyslowyFetysz

CHIŃSKIE TORTURY

Facet bzykał żonę Chińczyka, ten dowiedział się i zagroził kochankowi, że podda go chińskim torturom jeżeli problem się nie skończy. Kochanek wyśmiał w duchu małego skośnookiego i dalej spotykał się z jego żoną.

Pewnego razu budzi się a tu ciężko oddychać, patrzy – a na piersi spoczywa ciężki kamień z karteczką: chińska tortura nr 1.
Roześmiał się i zrzucił momentalnie głaz za okno (bo silny był okrutnie :P), wtem patrzy, a za głazem leci długi sznur, obok zwiniętej na podłodze reszty dopisek: chińska tortura nr 2 – głaz przywiązany jest do Twojego prawego jądra.

Nie myśląc wiele facet wyskoczył przez okno, żeby się nie uszkodzić. A tu patrzy, na lecącej obok linie karteczka: chińska tortura nr 3 – lewe jądro masz przywiązane do nogi łóżka…

WERONIKA

14141611_1086366384744047_6641821063854184515_n

Weronika nie wiedziała, że kiedy mąż przyprowadzi Kochankę do ich domu, ona będzie miała stać się jej służącą.. Kiedy jednak kazała jej uklęknąć i wymasować sobie stopy.. po chwili sama nie wiedzą jak, znalazła się na kolanach.. wiedziała już, że tej nocy nie zapomni nigdy…

PIERWSZA KOBIETA NA KSIĘŻYCU

Pierwsza kobieta na księżycu:
– Houston, mamy problem!
– Co?
– Nic, nie ważne.
– Co się stało?
– Nic…
– No mów.
– Nie.

PLOTKI

„Zawsze bądź ostrożny, jeżeli chodzi o plotki na temat kobiety.
Przeważnie pochodzą od mężczyzny,który nie może jej mieć lub kobiety,która nie może z nią konkurować.”

ZDZIRA

zdzira = kobieta która ma większą energię seksualną niż Ty

SEKSUALNA ROSYJSKA RULETKA

Czyli grupa ludzi uprawia seks zbiorowy.. z czego jeden ma HIV (nikt nie wie kto)… jak bardzo trzeba mieć zjebany mózg do czegoś takiego?

http://www.cosmopolitan.pl/omg/9475/slyszalas-o-seksualnej-rosyjskiej-ruletce

WOLNOŚĆ

„wolność zamieszkuje w prawach tego człowieka, którego poglądy uważamy za najbardziej odrażające”

MADONNA

„Tancerzowi który się spóźnił Madonna kazała.. całować swoje stopy”

http://www.fakt.pl/kobieta/plotki/madonna-ponizyla-tancerza-na-probie-kazala-calowac-stopy/q0w8knz

NIEWIERNOŚĆ U WRÓBLI

„(…) specjaliści wysnuli jeszcze jedną teorię, według której samice zaczynają zdradzać, ponieważ ich partnerzy są zbyt leniwi.”

http://wiedzoholik.pl/jak-wroble-traktuja-swoje-niewierne-zony-moze-to-was-niezle-zaskoczyc/

DISCO POLO

„Dwa serca – jedno bicie
Kocham Cię nad życie
Jesteś moją ukochaną
Chodźmy razem na siano”

PIKNIK NA SKRAJU DROGI – FRAGMENT O DINIE

„… była atłasowa, cudownie złota, bez jednej zbytecznej fałdki – sto pięćdziesiąt funtów wabiącego ciała i jeszcze szmaragdowe, świetliste oczy, i jeszcze ogromne wilgotne usta, i równiutkie białe zęby, i jeszcze krucze, lśniące w słońcu włosy, niedbale zarzucone na jedno ramię, i błyski słońca przebiegały z jej ramion na brzuch i biodra, zostawiając cień między prawie nagimi piersiami.

Red wpatrywał się w nią, a Dina spoglądała na niego z dołu, uśmiechając się ze zrozumieniem, a potem uniosła szklankę i wypiła kilka łyków.
– Masz ochotę? – zapytała oblizując wargi. Odczekała dokładnie tyle czasu, ile należało, żeby dwuznaczność pytania dotarła do Reda, i wyciągnęła do niego szklankę.”

Arkadij i Borys Strugaccy „Piknik na skraju drogi”

PREZENT NA WALENTYNKI

tatuaż bdsm

Taki obrazek lata po necie ostatnimi dniami… Prawdziwe oddanie emocjonalne, czy idiotka, która za rok będzie dawała ogłoszenie „szukam chłopaka o imieniu Bartek, innych wymagań nie mam”? Oto jest pytanie

DRAPIEŻNIKI I UDOMOWIONE PSIAKI

W świecie przyrody drapieżnik (zwierzę, którego jedynym celem jest zabić) ZAWSZE atakuje bez ostrzeżenia. Ujadające psy, szczekające by odstraszyć intruza są wytworem cywilizacji człowieka. Karmione przez swojego właściciela, w starciu nie miałby szans ze swoimi krewniakami żywiącymi się tym, co same upolują (przeciętna hiena zabija przeciętnego psa jednym ugryzieniem).

Warto o tej różnicy pamiętać również w kontekście naszych kontaktów z różnymi ludźmi. Analogie do świata zwierzęcego bywają porażająco trafne – i pomocne w rozpoznawaniu istoty różnych ludzkich zachowań

Poprzednie edycje Newsów:

Sierpień 2015

Listopad 2015

Styczeń 2016

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s