o blogu i o autorze

Ponieważ widzę, że coraz więcej Was zagląda również na tę podstronę, pora dopisać coś więcej niż 2 zdania..

mandarynWystępuję w necie pod nickiem Mandaryn (lub ew. Fryderyk Nicze). Tu mój profil na fejsie – można śmiało  zapraszać do znajomych.

W mrocznym i tajemniczym (haha ;-)) świecie ludzi zainteresowanych tematyką dominacji i uległości, takie osoby jak ja określa się mianem ‚switch’ – co oznacza jednostkę skłonną w swoich relacjach wchodzić zarówno w rolę Pana jak i Niewolnika.

Te role mogą się nawet zamieniać w ramach jednej relacji.. lub też w relacji z jedną partnerką można być w jednej roli, a w innej relacji, z inną kobietą – w odwrotnej. Różne kobiety pobudzają różne zakamarki mej duszy.

blogTematyka tego bloga w moim założeniu ma obejmować wszystko, pod czym nie chcę podpisywać imieniem i nazwiskiem, czyli głównie perwersje seksualne – głównie opowiadania.

Tematyka tych perwersji, zgodnie z tym co wcześniej napisałem będzie obejmowała zarówno Kobietę w roli poniżonej, pozbawionej godności zabawki, do wykorzystania dla swych potrzeb, jak i Kobietę jako Boginię, którą się wielbi i oddaje jej cześć.  Mam silny fetysz stóp, więc ten temat też pewnie będzie się przewijał.

Mogę też trochę pisać o narkotykach, oraz innych sprawach, np. ogólno-obyczajowych.

Chcesz umówić się na kawę?

Możesz napisać do mnie na mandarynfetysz (małpa) gmail.com

Reklamy

4 komentarze do “o blogu i o autorze

  1. cervixsays

    Your tagline is brilliant! I think it’s marvelous that you are using your blog to explore your own sexuality and share more about others’ sexualities with the world. Thank you for what you do. 🙂

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s