Ciekawe strony

Ponieważ strony o tematyce poruszanej na tym blogu są znacznie słabiej widoczne w necie niż ‚normalne’ strony (ze względu na algorytm Google, domyślnie deprecjonujący treści erotyczne), będę tu umieszczał linki do ciekawszych witryn z różnych zakątków sieci, które warto poznać.

BLOGI

Na Dopaminie – dobry blog o wychodzeniu z uzależnienia od pornografii, jednym z ważniejszych problemów zdrowia seksualnego. Tutaj taki wpis – kompendium, podsumowujący najważniejsze zagadnienia dla osób zaczynających wychodzenie z uzależnienia.

Grzesznik Adam – blog prowadzony przez faceta do towarzystwa (napisał też książkę „facet na telefon”). Jest tu trochę technicznych informacji o seksie okiem profesjonalisty.

Najlepsza Erotyka – blog z wybranymi opowiadaniami różnych autorów.

Nonkonromicjusz: historia uwodziciela – ten blog najlepiej czytać od końca, jest to świetnie opowiadana historia uwodziciela i możemy obserwować zarówno jego podboje, tok myślenia, wzorce mentalne które mu służyły do uzasadniania takiego sposobu życia, jak i to w jaki sposób one ostatecznie doprowadziły go do upadku. Możemy też zanalizować które z jego wzorców mogły właśnie ten upadek spowodować, gdzie popełnił błędy. Naprawdę bardzo ciekawa lektura.

Retroactive Continuity – blog Polaka żyjącego w Hanoi (Wietnam), sporo o tamtejszych kobietach, seksie, uwodzeniu. Warty przeczytania jeśli ktoś lubi azjatki myśli czy się nie przeprowadzić.

Azja Po Zmroku – tytuł chyba mówi sam za siebie 😉

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s